Ręczny wózek podnośnikowy

Wózki podnośnikowe ręczne

Wózki podnośnikowe ręczne
Wśród wózków paletowych ręcznych znajdziemy wózki podnośnikowe. Tego typu wózki są uniwersalne i nie wymagają jakichś specjalnych umiejętności. Z obsługą wózka z pewnością poradzi sobie praktycznie każdy użytkownik.
Wózki podnośnikowe ręczne cechują się wysoką jakością oraz niezawodnością, a także nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki posiadanym parametrom, większość z nich może być użytkowana zarówno wewnątrz pomieszczeń, magazynów, hal, sklepów, jak i na zewnątrz. Są bowiem odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Wózki podnośnikowe są niezawodnym sprzętem i nieocenionym narzędziem pracy w każdym magazynie, czy hipermarkecie. Usprawnia wszelkie procesy związane z załadunkiem i wyładunkiem towarów, zwiększając w znaczny sposób wydajność pracowników.
Dzięki ogromnej różnorodności produkowanych wózków, każdy może dostosować rodzaj sprzętu do swoich wymagań, potrzeb i warunków lokalizacyjnych, wybierając wózek o konkretnym udźwigu, bądź długości i rodzaju wideł, a także innym niezbędnym parametrze.
Rodzaje wózków podnośnikowych ręcznych:
– wózki ręczne podnośnikowe standardowe – przeznaczone do obsługi regałów paletowych niskich, a także do załadunku/rozładunku samochodów ciężarowych charakteryzujących się niedużą rotacją palet
– wózki ręczne podnośnikowe z elektrycznym podnoszeniem wideł – znacznie odciążają operatora i wpływają na zmniejszenie czasu trwania załadunku/rozładunku
– wózki podnośnikowe ręczne masztowe – świetnie sprawdzają się przy załadunku/rozładunku samochodów ciężarowych
– wózki specjalistyczne, np. wózki do podnoszenia i opróżniania beczek – wspomaga czynności związane z transportem i opróżnianiem beczek metalowych.
Opis zaczerpnięty z witryny wózki paletowe ręczne e-promag.pl